1. Opravdu nejde dostat do PV více jak 16 aplikací?

Odpověď : Není to až tak pravda. Jednotlivých aplikací tam opravdu více nedostanete, ale můžete použít program AddInPack, který umí spojit více aplikací do jedné a tu nahrát do PV. Pokud takto pospojujete vždy tři jednotlivé aplikace, pak jich do PV dostanete 42. A to už je dostatečný počet.

2. Lze nějak simulovat aplikace na PC? Programů je hodně a nechci každý pro vyzkoušení natahovat do PV a zase mazat.

Odpověď : Lze to přes simulátor SIM3022, který je součástí SDK. Takže stručný návod. Po instalaci SDK například do adresáře c:\casio je potřeba otevřít soubor c:\casio\pv2en02\sim\pvs450 v editoru a změnit v sekci CSGROUP5 proměnnou CHIPFILE3 na například C\BIN\MYPRG.BIN. Potom už stačí tento soubor v c:\casio\pv2en02\c\bin nahrazovat tím, který chcete vyzkoušet (přejmenujte svůj na myprg.bin). Potom spustíte SIM3022 a otevřete projekt c:\casio\pv2en02\sim\pvs450 a spustíte. Po projití nastavení (nevím jak omezit) již na ploše vidíte vaši aplikaci. Jen otázka co je rychlejší. Za radu děkuji Martinovi.

3. Jak napíši aplikaci pro PV

Odpověď : Pomocí SDK, který lze stáhnout na těchto stránkách. Ale nejprve se musíte naučit alespoň základy programovacího jazyka C. Snad se tu ale objeví stručný návod jak na to.

4. Rád bych si načetl do PV knihy, které jsou ve formátu pro Palm. Nevíte o nějaké konverzi do txt formátu? Mám jich hodně a nevím co s tím.

Odpověď : program DocReader, lze stáhnout již zde nebo v sekci E-book - poradil David Kohler