1.Proč si mám koupit Pocket Viewer Casio?

Odpověď : Hlavní důvod je poměr kvalita cena a oproti několikanásobně drahému Palmu i výdrž baterií. A i když do důsledku se s Palmem srovnat nedá, existuje již dnes spousta aplikací, které jej k němu přibližují. A rozdíl 7000 a 30000 Kč mluví jasně.

2. Jakou paměť používá PV?

Odpověď : PV má flash paměť. Výhoda je, že o nic nepřijdeš, když se ti vybije baterie, nevýhoda zase delší načítání

3.Má PV klávesnici?

Odpověď : PV používá virtuální klávesnici na displeji a externí klávesnice není podporována, ale možná někdo si přes konektor něco ubastlí. Třeba se to časem dovíme.

4. Mohu si do PV nahrát další rozšiřující aplikace?

Odpověď : To záleží na typu PV. Do PV-250X, PV-450X, PV-S250, PV-S450 a PV750 umožňuje nahrát další aplikace a najdeš je na těchto stránkách v sekci software. Do PV-200, PV-400, PV-400Plus a PV-200e bohužel tuto podporu nemá.

5. Je podpora pro komunikaci s Linuxem nebo MAC?

Odpověď : Bohužel ne.

6. Jak připojím PV k mému PC?

Odpověď :Vyžaduje to dvě věci. Komunikační kolébku (podívej se do sekce hardware) která je přiložena k PV a nainstalovat si program PC Sync z přiloženého CD do svého počítače.

7. Slyšel jsem, že i když mám 4MB, pro aplikace využiji jen 1MB? Je to pravda.

Odpověď : Není, já mám v PV už skoro 2 MB aplikací a dat (knihy) a jsem na 40%. Bohužel ale zatím nevím o nějakém manageru pro data jako je AddInPack pro aplikace (Sloučení více aplikací do jedné). Takže když dáte hodně malých souborů máte smůlu.