návštěvník :

dne Novinky:

Doporučuji:

software :
podívejte se na nejlepších deset v sekci software

internetová konference:
PV@pandora.cz
přihlásit se můžete zde v sekci "Odkazy"

Pokud něco nevíte, podívejte se do FAQ, třeba najdete odpověď.

Případné chyby stránek prosím na paolo.d@wo.cz

Pokud chcete vložit na svoje stránky odkaz, stáhněte si banner zde a vložte odkaz.

13.3.2002

Pár novinek ale hlavně vysvětlení. Pro začátek jsou zde tři věci a sice český travel od Čenyho, je sice určen pro PV-S660, ale zkusit ho můžete i na jiných, maximálně nepojede :-), potom slovník do Tidexu od Robina. Oba najdete v Software/Česká tvorba. Nakonec jeden rest, a sice jak psát aplikace pro PV od Dráťáka, to je ve FAQ-Expert.
A teď to vysvětlení. Už dávno nejsem pánem svého času a večer mám doma jiné myšlenky, než se hrabat v Html a ještě ty aplikace testovat a tak dále. Pokud mi něco pošlete, tak to sem samozřejmě dám, ale moc velké aktualizace asi do léta dělat nebudu.
Ještě vzkaz těm co mi píšou e-maily s dotazy. Pište prosím do konference, ta je k tomu určená! Někomu jsem odpověděl, někomu ne, těm se tímto omlouvám.

S doménou www.pocketviewer.cz mám trochu jiný plán, jaký zatím nebudu prozrazovat. Ne, prodávat ji nebudu :-)

24.10.2001 Tak po delší době, kterou způsobila havárie PC (nechtěl jsem počítač ani vidět, kdy jsem přišel pár důležitých dat, radím: zálohujte, zálohujte, zálohujte) je tu zase pár novinek. Více v sekci Software. Současně upozorňuji, že e-maily na které jsem neodpověděl už ani neodpovím - protože je nemám. Ke všemu mi ještě chcípnul i PV - chyba dat. Dostal jsem do něj přes 4MB a on místo aby zahlásil že to nejde, tak se jaksi rozsypal - reset a obnova záloh (tu jsem naštěstí měl). Zkuste prosím Tidex (ale před tím zálohujte) a dejte vědět jestli to někomu jede na S-kové řadě. Mám toho nachystaného víc, ale pouštím alespoň toto, ať stránky nejsou až tak mrtvé. Doporučuji nový AddInPack ke kterému udělal podrobný popis Dráťák.
23.8.2001 Jedna technická připomínka, proběhla změna grafiky tlačítek na formát PNG, ale snad vám nebude dělat potíže. A teď novinky: Software/Editory/iedit (recenze:Dráťák), nová stránka /Ankety, kde jich časem bude víc. A ještě další nové stránky /E-book/PalmKnihy, kde najdete novinky tohoto serveru a přímý přístup pro stažení a /Software/Hry/Návody na vaši žádost a s návodem na Mystic Girl.
Podívejte se i do FAQ-poraďte a podílejte se na tvorbě těchto stránek.
16.8.2001 Přibyly nějaké knihy v E-booku (Černí baroni, J.K.Jerome, Malý Princ a další) včetně konverzních programů z formátu pro Palm (*pdb,*prc). Pokud si chcete změnit obrazovku na PV navštivte Software/System/GraphTool. I něco málo ve FAQu
Nově jsem zde umístil reklamní banner poskytovatele Free Webhostingu. Zjistil jsem, že někteří si nastavili jako výchozí stránku až tuto
a zdá se mi to vůči poskytovateli korektní, protože ze zobrazení reklamního banneru zjišťuje jednak návštěvnost stránek
a jednak z toho plyne i jeho příjem. Děkuji za pochopení.