E-mailová konference na internetu:

Na Pandoře je zalozena e-mailová konference, do které se můžete přihlásit (počet příspěvků není nijak tragický) a mít přístup k výměně informací. Pokud tedy máte zájem, vyplňte vaši e-mailovou adresu, ze které budete psát příspěvky a kam budete dostávat zprávy z konference a dejte "Přihlaš mě". Poté vám dojde e-mail, na který beze změny dáte odpovědět, čímž potvrdíte, že jste se opravdu přihlásili vy (slouží k vaší ochraně, aby vás nenahlásil někdo jiný). Až se vám znelíbíme, stačí vypsat e-mail o něco níž :-) nebo zaslete e-mail s predmetem 'UNSUBSCRIBE PV' na adresu mailman@pandora.cz. Pokud se chcete poze podívat na příspěvky na pandoře, najdete je zde.

České stránky věnované Pocket Vieweru Casio:

www.cerdo.cz/pv - Tyto stránky bohužel končí a již nebudou aktualizovány. Martin už nemá PV, a po ověření přihlašování do konference z těchto stránek, budou jeho zrušeny

http://danielcirma.kgb.cz/ - tyto stránky byly první na které jsem u nás narazil.

http://home.zcu.cz/~rezab4/ - a Martinovi stránky, kde jsou zajímavosti pro vývojáře a jeho programy.Pozor neplést s Martinem na "cerdo.cz", proč se všichni jmenují Martin?

http://desitka.mujweb.cz/PV/Svatky.htm - a stránky, kde si můžete stáhnout aktuální verzi programu svátky

Anglické stránky:

www.pocket-viewer.com - rozsáhlé stránky.

Německé stránky:

www.pocketviewer.de - nejrozsáhlejší stránky, ale bohužel pro mě v němčině.

Francouzské stránky:

http://frederic.seux.free.fr/ -francouzsky bohužel taky neumím, ale někdo třeba ano.